MATERIAŁY PRASOWE

Już niemal 70 proc. oferty pierwszego etapu projektu Mennica Residence znalazło nabywców. Zainteresowaniem klientów cieszyły się zwłaszcza mieszkania o mniejszym metrażu, które zostały wykupione w ciągu pierwszych trzech miesięcy od uruchomienia sprzedaży.
Pomimo że budynek Mennica Residence zostanie oddany do użytku na jesieni 2017 roku, to już teraz największy apartament o łącznej powierzchni ponad 260 mkw. został sprzedany. Deweloper nie ujawnia wartości transakcji. Ceny penthouse’ów pozostających w sprzedaży wahają się od 19 500 zł do 23 500 za mkw. Sprzedaż penthouse’u na tak wczesnym etapie prac budowlanych sygnalizuje zmiany na rynku tego typu mieszkań. Co pozostaje priorytetowe w podejściu klientów, którzy szykują się do zakupu?
Już niemal 70 proc. oferty pierwszego etapu projektu Mennica Residence znalazło nabywców. Ze względu na dynamikę sprzedaży inwestor zdecydował się na przyspieszenie uruchomienia kolejnego etapu inwestycji.
Do końca 2017 roku w sercu Warszawy, przy ulicy Grzybowskiej, powstanie Mennica Residence - nowoczesny kompleks budynków o wysokości 50 m z powierzchnią mieszkaniowo-usługową. Mennica Polska S.A. rozpoczęła sprzedaż pierwszego etapu inwestycji. Na terenie inwestycji trwają obecnie prace rozbiórkowe, których zakończenie planowane jest na początek kwietnia b.r.
Wyjątkową przestrzeń do życia w centrum Warszawy

Potrzebujesz pomocy?

Jesteśmy do Twojej dyspozycji od poniedziałku do piątku godzinach 10:00 - 18:00.